14 czerwca 2019

BECMI: Let's Play Original #11

Easley
Dobra. Wątki w SB/Known World rozwijają się gwałtownie. Wilkołaczyca napierdala co popadie. Jebać OD&D, bo nie chce mi się do tego shitu wracać, a Mentzer i spółka dają dużo sensownych rozwiązań. I poza tym nie chce mi się śledzić roszczeniowych Sekretów Zjebów Blackmoor (TAK! szukajcie, dążcie, wpłacajcie za coś co jest zardzewiałą ToiToją) . Film pierdololo o niczym i pompujemy własne ego po 40+ latach. I wciągnijmy w to jakiegoś whorehammerowca wolfganga, że niby reprezentatywny, bo kurwa się od Jarla naczytał. Od 11 lat temu elitarnemu zjebostu oponuję. Jak widać, ma apostołów wśród ameb pokroju różnych randomowych wolfgangów. Napierdalać Żelazny Pierścień! (Moldvay / Schick since 1974). Każdy kolejny komentarz lewaka usuwam i chuj mnie to obchodzi.


Daruana [Fighter 2] STR:9 INT:9 WIS:10 DEX:9 CON:13 CHA:14 HP:12 XP:2764
Daruana [Werewolf Whelp] STR:11 INT:9 WIS:8 DEX:9 CON:14 CHA:13 HP:12 XP:-5500

Złapała motyla, który okazał się być magiem. Zaklęty w tę formę zastanawiał się, czy jest motylem, czy motyl jest magiem. Podczas długiego dialogu, wilkołaczyca umie walić fireballami. Why not?

Żelazny Pierścień Mystary próbuje ogarnąć bezpańskie wsie centralnej kampanii. Głęboka infiltracja Daruany nie powodzi się. Soto i Kodo ma Wilkołaczycę jebiącą fireballe at will (bez gejgaxiańskiego sytemu a la grafoman J. Vance). Głównie siły nacierają. Około 50 typa, light armor (AC:7 ). Poszły fajerbole, jedna wieś zniknęła (nie rozgrywałem tego na gównozasadach Chainmail, bo po chuj?). Wilkołaczyca z 8 HP natarła na resztki ocalałych. Skutek do przewidzenia.  

Po tygodniu (czyli tyle, ile Elf potrzebował na wątek w równoległej kampanii) przyjeżdża sąd z Fortu Radlebb. Sądzą w sumie nie wiadomo kogo. Rozbój, masowe morderstwa, malwersacje podatkowe... Sami widzicie.

Mystara Lives On!

Jak wygląda system magii u Wilkołaka po szkoleniu? 1 fireball / turę.

Brak komentarzy: